سلاااااااااااااااااام فراگیرای گلم 

خوبین 

خداقوت عزیزان دل 

شکر خدا با هر سختی بود تا اینجای کار رو بسته به شرایطتون عالی سپری کردین و بالاخره رسیدین به کنکور ، میدونم هنوز یه روز مونده ولی توصیه می کنم دیگه بیخیال خوندن بشین و فقط به همین جمله که گفتم فکر کنین حتی اگه الان از زمان هایی که هدر دادین ناراضی هستین و پشیمون بالاغیرتا امشب و فردا رو بزنین به بی خیالی و پررویی 

الان دیگه احساس غبن و پشیمانی نه تنها دردی رو دوا نمیکنه بلکه بدتر رو نتیجه گیریتون هم اثر نا مطلوبی داره 

راستش به نظر من هر چی خوندین و تست زدین و آزمون دادین و کلاس رفتین همش یه طرف این چهار ساعتی که می خواین کنکور بدینم یه طرف 

توصیه ام اینه که فردا حسابی برین گردش و پیاده روی و تفریح و خلاصه خودتونو خسته کنین تا شب حسابی خوب بخوابین و فردا حتما حتما حتما با خوردن یه مایع گرم و شیرین صبحانه رو شروع کنین ،خود صبحانه زیاد فرق نمیکنه چی باشه چون اکثر بچه ها میدونم که اون موقع صبح اصلا خوردنشون نمیاد ولی این مایع که میتونه شیر عسل با دارچین یا نبات یا حتی یه فنجان هات چاکلت باشه تاثیرش معجزه آساست 

به هر حال برای همتون آرزوی سلامتی ،شادی و موفقیت دارم 

شاداب و سربلند باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ مهرسام فروشگاه طراحی کشتی ِ ناخدا مجله دکوراتوریست دانلود رمان عاشقانه پیامبر کوچک زندگی مجازی شده! ثبت برند بهترین فیلمهای ایران و جهان David